• Obniżka
Prześcieradło jersey z gumką 120x200
  • Prześcieradło jersey z gumką 120x200
  • Prześcieradło jersey z gumką 120x200
  • Prześcieradło jersey z gumką 120x200

Prześcieradło jersey z gumką 120x200

35,23 zł
22,90 zł Zniżka 35%
Brutto

Naturalne włókna wykorzystywane do produkcji prześcieradeł jersey to najodpowiedniejszy zakup do swojej sypialni. Nie warto oszczędzać i kupować tekstyliów ze sztucznych surowców, ponieważ nie są one higieniczne, jak również nie wpływają dobrze na skórę człowieka.

Kolor
Ilość

  • Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158 Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158
  • Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki
  • Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny
  • Polskie serwery, pewne i stabilne Polskie serwery, pewne i stabilne

Wszystkie prześcieradła 120x200 jersey z naszej oferty uszyte są z grubszej bawełny.

Prześcieradła 120x200 uszyte są w taki sposób, by materiał zakrywał cały materac do wysokości 20 cm i dobrze się na nim trzymał za pomocą wszytych gumek.

Zapakowanie w foliowe opakowanie zapewnia czystość produktu w transporcie.

Prześcieradło jersey z gumką 120x200 PRODUKT POLSKI

Brak cyrkulacji powietrza oraz zdolności tkaniny do odprowadzania wilgoci to częsta przyczyna rozwoju bakterii, grzybów oraz siedlisko roztoczy. Naturalne włókna z których szyte są prześcieradła jersey wcale nie należą do specjalnie drogich, a komfort użytkowania takiego prześcieradła jest nieporównywalnie większy. Często kupując tekstylia zamiast na skład materiału znajdujący się na opakowaniu, patrzymy najpierw na sam wzór i kolor, jednak to błąd, gdyż w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na to, z czego wyprodukowany został wyrób - mikrowłókno czy poliester to zupełnie inny typ materiału niż jersey.

Prześcieradła jersey są bardzo popularne, nadają się idealnie w komplecie z ekskluzywną pościelą. Wszyta gumka to kolejna bardzo duża zaleta, gdyż pozwala ona na idealne napięcie materiału na materacu.

40 Przedmioty