• Obniżka
Prześcieradło frotte z gumką 120x200
  • Prześcieradło frotte z gumką 120x200
  • Prześcieradło frotte z gumką 120x200
  • Prześcieradło frotte z gumką 120x200

Prześcieradło frotte z gumką 120x200

35,23 zł
22,90 zł Zniżka 35%
Brutto

Prześcieradło frotte nie wymaga żadnej szczególnej pielęgnacji w postaci prasowania czy dokładnego układania a dodatkowo dobrze wszyta gumka ułatwia jego zakładanie na materac dla wygody i komfortu

Kolor
Ilość

  • Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158 Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158
  • Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki
  • Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny
  • Polskie serwery, pewne i stabilne Polskie serwery, pewne i stabilne

Nasze prześcieradła to PRODUKT POLSKI uszyte z lepszej frotty gramatura 180g/m2

Prześcieradła 120x200 frotte z bawełny są popularne ze względu na swoją wygodę i praktyczne zastosowanie, co umożliwiają wszyte na wszystkich czterech stronach gumki aby prześcieradło nie ściągało się i idealnie przylegało do materaca do wysokości 20 cm.

Prześcieradła posiadają gumkę wszytą w prześcieradła na całych rogach i mają o tyle więcej materiału aby zakryć cały materac nie tylko przyszywane paski z gumy.

Nasze prześcieradła pasują na materac do wysokości 20 cm 

Prześcieradło frotte z bawełny

Pościel jest jednym z ważniejszych elementów komfortowego wypoczynku. Wygodne łóżka i wysokogatunkowa pościel to gwarancja udanego snu. Jednak w dużej mierze ma znaczenie również to, na czym śpimy, a nie tylko to, pod czym. Prześcieradło to element łóżka, który musi być również wygodny, gdyż np. śliskie, sztuczne i ciągle zsuwające się będzie wprawiało we frustrację, nie pozwalając wygodnie spać, poza tym syntetyczne materiały są szkodliwe dla skóry, gdyż należą do niehigienicznych.

Dobrym, popularnym i bardzo higienicznym prześcieradłem jest to, wykonane z materiału frotte. Niezależnie od pory roku, zawsze doskonale się sprawdza. Jego faktura to drobniutkie, gęste pętelki, a takie same mają ręczniki, które doskonale wchłaniają wodę ale i szybko schną. To właśnie czyni prześcieradło frotte wygodnym i chroni przed rozwojem bakterii.

2 Przedmioty