• Obniżka
Prześcieradło bawełniane z gumką 140x200
  • Prześcieradło bawełniane z gumką 140x200
  • Prześcieradło bawełniane z gumką 140x200
  • Prześcieradło bawełniane z gumką 140x200

Prześcieradło bawełniane z gumką 140x200

37,70 zł
27,90 zł Zniżka 26%
Brutto

Bawełna to materiał, który należy do jednych z najczęściej kupowanych w postaci pościeli oraz prześcieradeł. Prześcieradła bawełniane z gumką są dobrym rozwiązaniem, gdy nie mamy czasu na ciągłe poprawianie go podczas ścielenia.

Kolor
Ilość

  • Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158 Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158
  • Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki
  • Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny
  • Polskie serwery, pewne i stabilne Polskie serwery, pewne i stabilne

Prześcieradła posiadają gumkę wszytą w prześcieradła i mają o tyle więcej materiału aby zakryć cały materac a nie tylko przyszywane paski z gumy na rogach.

Nasze prześcieradła bawełniane dopasowane są do materacy 140x200 o wysokości do 20 cm i mają wszytą gumkę na wszystkich czterech rogach zapewniając komfort w użytkowaniu.

Każde nasze prześcieradło uszyte jest ze 100% bawełny 

P.S. Wysyłane prześcieradła są zabezpieczone aby nie były pomięte oraz pakowane w dodatkową folię aby się nie brudziły podczas wysyłki

Tekstylia zakupowane do sypialni powinny być wykonane wyłącznie z naturalnych włókien. Poza tym wyprasowane prześcieradło, dzięki gumce na dłużej zachowuje swój wygląd, gdyż napięty na materacu materiał nie gniecie się tak bardzo, jak w przypadku tradycyjnego prześcieradła. Odporność bawełny na zbyt szybkie przetarcia to kolejna zaleta tego materiału. Kolory jasne, mogą przetrwać naprawdę bardzo długo, niestety bawełna nie zawsze utrzymuje ciemne i nasycone barwy, jednak w ich przypadku wystarczy po prostu zastosować niższą temperaturę prania i wówczas kolor ma szansę pozostać wyrazisty na dłużej. Higieniczne zalety prześcieradeł z bawełny są szczególnie cenione za doskonałe odprowadzanie wilgoci wraz z cyrkulacją powietrza. Cenowa przystępność oraz wysoka jakoś to kolejne z zalet tych prześcieradeł.

2 Przedmioty