• Obniżka
Prześcieradło jersey z gumką 140x200
  • Prześcieradło jersey z gumką 140x200
  • Prześcieradło jersey z gumką 140x200

Prześcieradło jersey z gumką 140x200

35,57 zł
24,90 zł Zniżka 30%
Brutto

Bezsprzecznie jest to tkanina bardzo miękka, przyjazna dla skóry człowieka i bardzo higieniczna. Śpiąc na prześcieradle z jerseyu, możemy odczuć znaczącą różnicę pomiędzy innymi tkaninami.

Kolor
Ilość

  • Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158 Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158
  • Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki
  • Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny
  • Polskie serwery, pewne i stabilne Polskie serwery, pewne i stabilne

Wszystkie prześcieradła posiadają gumkę wszytą w prześcieradła i mają o tyle więcej materiału aby zakryć cały materac a nie tylko przyszywane paski z gumy na rogach.

Uszyte z jersey'u prześcieradła 140x200 z wszytą gumką na materace do 20cm wysokości. Tkanina oddychająca, przyjemna w dotyku, miękka i odporna na mechacenie.

Prześcieradła to najbardziej kłopotliwa część posłania ze względu na szybkie gniecenie się i zsuwanie z łóżka. Dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić trochę czasu, lub nie lubią prasowania i układania prześcieradła na materacu czy łóżku każdego ranka, idealne będzie prześcieradło jersey. Nie wymaga ono żadnego prasowania i szczególnej pielęgnacji oprócz prania i dokładnego rozwieszenia. Wszyta gumka w większości modeli sprawia, iż ścielenie łóżka potrwa zaledwie kilka minut. Jersey produkowany jest z lepszych włókien. Nie jest podatny na uszkodzenia, jak na przykład samo płótno a w szczególności jeśli zdecydujemy się na jego zakup o bardzo niskiej gramaturze, lepsza gramatura tak jak nasza pozwala na dłużej zachować prześcieradło w idealnym stanie dodatkowo łatwo i szybko odprowadza wilgoć i eliminuje dyskomfort z tym związany.

9 Przedmioty