• -32%
Prześcieradło frotte z gumką 140x200
search
  • Prześcieradło frotte z gumką 140x200
  • Prześcieradło frotte z gumką 140x200

Prześcieradło frotte z gumką 140x200

38,09 zł
25,90 zł Zniżka 32%
Brutto

Miłe, przyjazne dla skóry oraz bardzo higieniczne jest prześcieradło frotte. Jego wyjątkowa faktura przypominająca pętelki ręcznika sprawia, że przyjemnie jest leżeć w takim łóżku. To świetny materiał, który oprócz prania nie wymaga żadnej innej pielęgnacji

Kolor
Ilość

Każde nasze prześcieradło uszyte jest z lepszej frotty gramatura 160g/m2

Prześcieradła frotte 140x200 z gumką są produktem praktycznym dla osób wymagających i ceniących komfort. 

Zaletami tego typu prześcieradła jest miły dotyk, łatwość użycia i prania, wygoda, trwałość i praktyczność.

W prześcieradle z frotty dookoła jest gumka, która daje pewność, że prześcieradło będzie na swoim miejscu oraz będzie zakrywało cały materac do 20 cm wysokości.

P.S. Wysyłane prześcieradła są zabezpieczone w dodatkową folię

Wygodne łóżka to nie do końca pewność, że sen będzie komfortowy. Bardzo duże znaczenie mają tekstylia, które zakupujemy do swojej sypialni. Jakościowa pościel oraz prześcieradło z naturalnych włókien to podstawa zdrowej i czystej sypialni. Przede wszystkim należy unikać rozwoju roztoczy. Materac to najdroższa część całego łóżka, ale bez dobrego prześcieradła nie będzie ono wygodne.

Łatwy w użyciu ze względu na gumkę wszyta dookoła, co pozwala na doskonałe dopasowanie do materaca. Ma świetną cyrkulację powietrza i odprowadza wilgoć. Nasze prześcieradła są dodatkowo także dobrą ochroną materaca przez przecieraniem i szybki zużywaniem się tkaniny. Prześcieradła frotte stosowane są bardzo często w łóżeczkach dziecięcych ze względu na swoje właściwości i walory higieniczne.

3 Przedmioty