• Obniżka
Prześcieradła 160x200 bawełniane bez gumki
  • Prześcieradła 160x200 bawełniane bez gumki
  • Prześcieradła 160x200 bawełniane bez gumki

Prześcieradła 160x200 bawełniane bez gumki

30,41 zł
21,90 zł Zniżka 28%
Brutto

Prześcieradło powinno być higieniczne, a bawełna należy do tkanin, które doskonale spełniają te wymogi. Jego uniwersalne zastosowanie zimą, jak latem sprawia, że unikniemy rozwoju roztoczy i bakterii w łóżku przez cały rok.

Kolor
Ilość

  • Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158 Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158
  • Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki
  • Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny
  • Polskie serwery, pewne i stabilne Polskie serwery, pewne i stabilne

Prześcieradło bawełniane bez gumki wykonane z polskiej bawełny.
Prześcieradło w rozmiarze 160x200 o gramaturze 85/m2

P.S. Każde prześcieradło zapakowane jest z tekturką aby nie było pogniecione i w folię aby się nie brudziło 

Pościel zwykle nie występuje w komplecie z prześcieradłem i dlatego właśnie często pojawia się problem z dopasowaniem go do kompletu. Prześcieradło powinno być szczególnie naturalne i przyjazne dla skóry. Takie właśnie jest prześcieradło bawełniane, które swoim prostym i estetycznym wyglądem pasuje do każdego kompletu pościeli, niezależnie czy jest ona klasyczna czy też bardzo elegancka.

Bawełna po praniu wymaga jednak przeprasowania, ponieważ często, nawet jeśli jest dobrze rozwieszona, ulega ona pofałdowaniu, a na prześcieradło rozłożone na materacu może wówczas nie wyglądać zbyt korzystnie.

Atutem bawełnianego prześcieradła jest zdecydowanie fakt, iż na dłużej pozostanie ono proste i nie ulegnie zagnieceniu podczas spania. To szybki sposób na założenie prześcieradła, szczególnie gdy łóżko jest naprawdę sporych rozmiarów.

2 Przedmioty