• Obniżka
Prześcieradło frotte z gumką 160x200
  • Prześcieradło frotte z gumką 160x200
  • Prześcieradło frotte z gumką 160x200

Prześcieradło frotte z gumką 160x200

38,75 zł
27,90 zł Zniżka 28%
Brutto

To szczególnie dobre dla zdrowia prześcieradła, idealne dla alergików, którzy źle znoszą roztocza w swojej sypialni, jak również dla małych dzieci

Kolor
Ilość

  • Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158 Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158
  • Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki
  • Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny
  • Polskie serwery, pewne i stabilne Polskie serwery, pewne i stabilne

Wszystkie prześcieradła posiadają gumkę wszytą w prześcieradła na całych rogach i mają o tyle więcej materiału aby zakryć cały materac nie tylko przyszywane paski z gumy.
Nasze prześcieradła pasują na materac do wysokości 20 cm 

Każde nasze prześcieradło uszyte jest z grubszej, lepszej frotty gramatura 180g/m2

P.S. Wysyłane prześcieradła są zabezpieczone oraz pakowane w dodatkową folię aby się nie brudziły podczas wysyłki

Zastanawiając się, jakie prześcieradło kupić na każdą porę roku, a już w szczególności na lato, gdy nocą nadmiernej się pocimy i zależy nam na utrzymaniu najwyższej higieny w łóżku, zakupmy frotte. To jeden z najpopularniejszych materiałów, z których produkuje się prześcieradła. Jest miły w dotyku, splot na powierzchni to drobne pętelki, zupełnie takie same, jak w przypadku ręczników kąpielowych.

Można je często prać, nie ulegają szybkiemu zniszczeniu przy prawidłowej konserwacji, a po wysuszeniu nadają się bezpośrednio do założenia na materac, ponieważ frotte się nie prasuje. Nie wymagają również szczególnego wygładzania przy ścieleniu łóżka, co zdecydowanie skraca czas porannych porządków w sypialni. To tkanina, która dzięki wszytej gumce świetnie leży na materacu naprężona i zawsze dobrze wygląda. Ich cena jest bardzo przystępna, dzięki czemu można kupić kilka sztuk na zmianę.

2 Przedmioty