• Obniżka
Prześcieradło z gumką 160x200
  • Prześcieradło z gumką 160x200
  • Prześcieradło z gumką 160x200
  • Prześcieradło z gumką 160x200

Prześcieradło z gumką 160x200

35,97 zł
25,90 zł Zniżka 28%
Brutto

Jednymi z najbardziej higienicznych, a przy tym ładnie się prezentujących są prześcieradła bawełniane z gumką. Gumka trzyma się na krańcach materaca, dzięki czemu nie przesuwa się, nie zagniata i nie wymaga ciągłego poprawiania.

Kolor
Ilość

  • Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158 Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158
  • Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki
  • Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny
  • Polskie serwery, pewne i stabilne Polskie serwery, pewne i stabilne

Wszystkie prześcieradła posiadają gumkę wszytą w prześcieradła na całych rogach i mają o tyle więcej materiału aby zakryć cały materac nie tylko przyszywane paski z gumy.
Nasze prześcieradła pasują na materac do wysokości 20 cm 

Każde nasze prześcieradło uszyte jest z bawełny.

Prześcieradło z gumką gramatura 85g /m2

P.S. Wysyłane prześcieradła są zabezpieczone tekturką aby nie były pomięte oraz pakowane w dodatkową folię aby się nie brudziły podczas wysyłki

Nowoczesny sposób ich zakładania pozwala na zaoszczędzenie nieco swojego czasu przy zmianie pościeli oraz porannym ścieleniu łóżka. Prześcieradła te świetnie odprowadzają wilgoć, a dzięki temu nie rozwijają się w łóżku bakterie i nie towarzyszy nieprzyjemne uczucie podczas odpoczynku. Zimą dyskomfort ten mogą powodować grzejące kaloryfery, a latem z kolei upalne noce.

Bawełna nadaje się na każdą porę roku, zwłaszcza jeśli nie lubimy materiałów śliskich, czyli tych, które zwykle sugerowane są na porę letnią, ani też, jeśli nie gustujemy w ciepłych tkaninach z miękkim meszkiem, polecanymi na zimę. Ich ogromną zaletą jest fakt, iż nawet te najbardziej śliskie i gładkie w dotyku materiały nie będą miały możliwości zsunąć się z łóżka. Idealne rozwiązanie do pokoju dziecięcego i dla każdej osoby, która nie ma zbyt wiele czasu na każdorazową poranną pielęgnację swojej sypialni.

4 Przedmioty