• -28%
Prześcieradło z gumką 160x200
search
  • Prześcieradło z gumką 160x200
  • Prześcieradło z gumką 160x200

Prześcieradło z gumką 160x200

38,75 zł
27,90 zł Zniżka 28%
Brutto

Jednymi z najbardziej higienicznych, a przy tym ładnie się prezentujących są prześcieradła bawełniane z gumką. Gumka trzyma się na krańcach materaca, dzięki czemu nie przesuwa się, nie zagniata i nie wymaga ciągłego poprawiania.

Kolor
Ilość

Wszystkie prześcieradła posiadają gumkę wszytą w prześcieradła na całych rogach i mają o tyle więcej materiału aby zakryć cały materac nie tylko przyszywane paski z gumy.
Nasze prześcieradła pasują na materac do wysokości 20 cm 

Prześcieradło z gumką gramatura 85g /m2

Wykonane są z 50% bawełny i 50% poliestru dzięki czemu jest bardziej trwałe i łatwiejsze w utrzymaniu czystości Prześcieradła te łatwo zakładają się na łóżko.

P.S. Wysyłane prześcieradła są zabezpieczone tekturką aby nie były pomięte oraz pakowane w dodatkową folię aby się nie brudziły podczas wysyłki

Nowoczesny sposób ich zakładania pozwala na zaoszczędzenie nieco swojego czasu przy zmianie pościeli oraz porannym ścieleniu łóżka. Prześcieradła te świetnie odprowadzają wilgoć, a dzięki temu nie rozwijają się w łóżku bakterie i nie towarzyszy nieprzyjemne uczucie podczas odpoczynku. Zimą dyskomfort ten mogą powodować grzejące kaloryfery, a latem z kolei upalne noce.

Taka tkanina nadaje się na każdą porę roku, zwłaszcza jeśli nie lubimy materiałów śliskich, czyli tych, które zwykle sugerowane są na porę letnią, ani też, jeśli nie gustujemy w ciepłych tkaninach z miękkim meszkiem, polecanymi na zimę. Ich ogromną zaletą jest fakt, iż nawet te najbardziej śliskie i gładkie w dotyku materiały nie będą miały możliwości zsunąć się z łóżka. Idealne rozwiązanie do pokoju dziecięcego i dla każdej osoby, która nie ma zbyt wiele czasu na każdorazową poranną pielęgnację swojej sypialni.

10 Przedmioty