• Obniżka
Prześcieradło bawełniane z gumką 180x200
  • Prześcieradło bawełniane z gumką 180x200
  • Prześcieradło bawełniane z gumką 180x200
  • Prześcieradło bawełniane z gumką 180x200

Prześcieradło bawełniane z gumką 180x200

40,96 zł
29,90 zł Zniżka 27%
Brutto

Sypialnia to miejsce, w którym powinny być użytkowane wyłącznie najlepsze tekstylia. Znanym i coraz częściej kupowanym prześcieradłem jest bawełniane i od jakiegoś czasu jego wersja również na gumkach doczekała się sporej popularności.

Kolor
Ilość

  • Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158 Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158
  • Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki
  • Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny
  • Polskie serwery, pewne i stabilne Polskie serwery, pewne i stabilne

Wszystkie prześcieradła posiadają gumkę wszytą w prześcieradła na całych rogach i mają o tyle więcej materiału aby zakryć cały materac nie tylko przyszywane paski z gumy.
Nasze prześcieradła pasują na materac do wysokości 20 cm 

Każde nasze prześcieradło uszyte jest z bawełny 

P.S. Wysyłane prześcieradła są zabezpieczone oraz pakowane w dodatkową folię aby się nie brudziły podczas wysyłki

 Bawełniane prześcieradła są doskonałe dla dorosłych i dla dzieci. Bezpieczne oraz przyjazne dla skóry, oczywiście należy zwrócić uwagę zawsze podczas zakupu na kraj pochodzenia wyrobu, im lepsze, tym prześcieradła bardziej odporne będą na przetarcia, jakiekolwiek zabrudzenia, temperaturę prania i prasowania. Im lepsza tak jak nasza tkanina bawełniana, tym również lepiej układa się na łóżku. Dobre prześcieradło poniekąd jest również ochroną materaca, którego tkanina nie ulegnie szybkiemu zużyciu. Bawełniane prześcieradła polecane są dla każdego, w szczególności dla wszystkich alergików. Materiał ten od setek lat stanowił jeden z najbardziej przyjaznych człowiekowi. Jest to prześcieradło o tych samych zaletach oraz właściwościach, jednak czas zmiany oraz ścielenia znacznie skraca się dzięki temu że są na gumce.

1 Przedmiot