• -27%
Prześcieradło bawełniane z gumką 180x200
search
  • Prześcieradło bawełniane z gumką 180x200
  • Prześcieradło bawełniane z gumką 180x200

Prześcieradło bawełniane z gumką 180x200

40,96 zł
29,90 zł Zniżka 27%
Brutto

Sypialnia to miejsce, w którym powinny być użytkowane wyłącznie najlepsze tekstylia. Znanym i coraz częściej kupowanym prześcieradłem jest wersja również na gumkach która doczekała się sporej popularności.

Kolor
Ilość

Wszystkie prześcieradła posiadają gumkę wszytą w prześcieradła na całych rogach i mają o tyle więcej materiału aby zakryć cały materac nie tylko przyszywane paski z gumy.
Nasze prześcieradła pasują na materac do wysokości 20 cm 

P.S. Wysyłane prześcieradła są zabezpieczone oraz pakowane w dodatkową folię aby się nie brudziły podczas wysyłki

 Prześcieradła są doskonałe dla dorosłych i dla dzieci. Bezpieczne oraz przyjazne dla skóry, oczywiście należy zwrócić uwagę zawsze podczas zakupu na kraj pochodzenia wyrobu, im lepsze, tym prześcieradła bardziej odporne będą na przetarcia, jakiekolwiek zabrudzenia, temperaturę prania i prasowania. Dobre prześcieradło poniekąd jest również ochroną materaca, którego tkanina nie ulegnie szybkiemu zużyciu. Prześcieradła polecane są dla każdego, w szczególności dla wszystkich alergików wykonane są z 50% bawełny i 50% poliestru dzięki czemu jest bardziej trwałe i łatwiejsze w utrzymaniu czystości Prześcieradła te łatwo zakładają się na łóżko. . Materiał ten od setek lat stanowił jeden z najbardziej przyjaznych człowiekowi. Jest to prześcieradło o tych samych zaletach oraz właściwościach, jednak czas zmiany oraz ścielenia znacznie skraca się dzięki temu że są na gumce.

1 Przedmiot