• -27%
Prześcieradło frotte z gumką 180x200
search
  • Prześcieradło frotte z gumką 180x200
  • Prześcieradło frotte z gumką 180x200

Prześcieradło frotte z gumką 180x200

40,96 zł
29,90 zł Zniżka 27%
Brutto

Prześcieradła frotte to jedne z najczęściej kupowanych prześcieradeł w okresie letnim jak i zimowym. Ich powierzchnia materiału to ułożone pętelki, mają one właściwości ręcznika, przez co spanie na takim prześcieradle daje duże poczucie komfortu.

Kolor
Ilość

Wszystkie prześcieradła posiadają gumkę wszytą w prześcieradła na całych rogach i mają o tyle więcej materiału aby zakryć cały materac nie tylko przyszywane paski z gumy.
Nasze prześcieradła pasują na materac do wysokości 20 cm 

Każde nasze prześcieradło uszyte jest z grubszej, lepszej frotty gramatura 230g/m2

P.S. Wysyłane prześcieradła są zabezpieczone aby nie były pomięte oraz pakowane w dodatkową folię aby się nie brudziły podczas wysyłki

W upalne lub zimne noce odpoczynek może nie przychodzić zbyt łatwo, jeśli w łóżku nie mamy pościeli i prześcieradła z włókien jak nasza frotka. Najważniejsze jest, aby materiał, na którym oraz pod którym śpimy, był higieniczny, miał dobrą chłonność, cyrkulację powietrza oraz odprowadzanie wilgoci. To wyjątkowo przyjemna tkanina, która doskonale nadaje się do łóżek dziecięcych, choć dorośli także uwielbiają frotte. Jest to, materiał należący do eleganckich i z całą pewnością do jednych z najwygodniejszych, poza tym prześcieradło zawsze jest zakryte pościelą, i nawet zakładając ekskluzywną pościel, można śmiało zdecydować się na frotte ze względów wygody i higieny. Znosi ono częstą konserwację, nie wymaga żadnego prasowania, a dzięki temu, że nie należy do śliskich, nie przemieszcza się na powierzchni materaca.

5 Przedmioty