• -26%
Prześcieradło frotte z gumką 200x220
search
  • Prześcieradło frotte z gumką 200x220

Prześcieradło frotte z gumką 200x220

43,11 zł
31,90 zł Zniżka 26%
Brutto

Prześcieradła frotte doskonale odprowadzają wilgoć, która nie jest odczuwalna podczas odpoczynku, a to podwyższa komfort snu.

Kolor
Ilość

Wszystkie prześcieradła posiadają gumkę wszytą w prześcieradła na całych rogach i mają o tyle więcej materiału aby zakryć cały materac nie tylko przyszywane paski z gumy.
Nasze prześcieradła pasują na materac do wysokości 20 cm 

Każde nasze prześcieradło uszyte jest z grubszej, lepszej frotty gramatura 230g/m2

Prześcieradła z gumką posiadamy w wielu kolorach jak:
białe fioletowe żółte czerwone niebieskie brązowe różowe srebrne zielone i inne.

Powierzchnia materaca, na której śpimy, powinna być ubrana w dobre prześcieradło, czyli takie, które spełnia wszelkie wymogi higieniczne. Sztuczne materiały, zwłaszcza te o śliskiej powierzchni są nieprzyjazne dla skóry. Co innego frotte - poza tym to jedne z tych prześcieradeł, które oprócz prania nie wymagają ani prasowania, ani też specjalnych czynności związanych z ich idealnym ułożeniem na materacu lub łóżku, ponieważ dzięki wszytej gumce, bardzo dobrze trzymają się naprężone. Występują w wielu kolorach, można je zatem dopasować do pościeli. Dzięki swojej pętelkowej fakturze są bardzo przyjemne dla skóry, co ma znaczący wpływ na jakość snu. Ich jakość można zaliczyć do bardzo dobrej, nie ulegają szybkiemu zużyciu przy prawidłowym praniu, najlepiej w delikatnych płynach.

9 Przedmioty