• -26%
Prześcieradło frotte z gumką 90x200
search
  • Prześcieradło frotte z gumką 90x200
  • Prześcieradło frotte z gumką 90x200

Prześcieradło frotte z gumką 90x200

33,65 zł
24,90 zł Zniżka 26%
Brutto

Jeśli zależy nam na tym, aby powierzchnia, na której śpimy była nie tylko wygodna, ale również chłonna i szybko odprowadzająca wilgoć to warto wybrać prześcieradła frotte. Mają one dużą zaletę nie tylko pod względem higienicznym, ale również są łatwe w użyciu.

Kolor
Ilość

Wszystkie nasze prześcieradła z gumką mają o tyle więcej materiału żeby zakryć cały materac nie tylko przyszywane paski z gumy.


Każde prześcieradło 90/200 pasuje na materac do wysokości 20 cm 

Wszystkie prześcieradła są z grubszej i miękkiej frotty

Prześcieradła frotte w rozmiarze 90x200 mają wykończone brzegi, w które wszyta jest gumka zakrywająca cały materac do wysokości 20 cm.


P.S. Opakowanie prześcieradła jest foliowe, co zapobiega jego zabrudzeniu. 

Kupując prześcieradło, zawsze zwróćmy uwagę na jego zastosowanie. Stosowanie do produkcji różnych tkanin, powoduje, że prześcieradła tak samo, jak pościel mogą być dostosowane do pory roku, czy też zapotrzebowania klienta.   

Po praniu absolutnie nie wymagają prasowania, ponieważ ich faktura, to drobne pętelki przypominające ręcznik. Ponadto mają wszytą gumkę, która zdecydowanie ułatwia ich zakładanie. Dzięki temu również rano łóżko nie wymaga szczególnej pielęgnacji, gdyż prześcieradło to nie przesuwa się, jeśli tylko jest dobrze dopasowane do rozmiaru łóżka. Wszyta gumka doskonale trzyma się na obrzeżach materaca, co pozwala na idealne napięcie materiału, by nie powstawały żadne fałdki.

Materiał frotte zdecydowanie jest także ciekwaym rozwiązaniem do łóżek dziecięcych.

5 Przedmioty