• Obniżka
Prześcieradło jersey z gumką 90x200
  • Prześcieradło jersey z gumką 90x200
  • Prześcieradło jersey z gumką 90x200

Prześcieradło jersey z gumką 90x200

30,29 zł
20,90 zł Zniżka 31%
Brutto

Prześcieradło jersey z gumką 90x200 - jersey to bardzo trwała tkanina, która zostaje wytwarzana z włókien bawełnianych - naturalnych surowców.

Kolor
Ilość

  • Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158 Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158
  • Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki
  • Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny
  • Polskie serwery, pewne i stabilne Polskie serwery, pewne i stabilne

Prześcieradła 90x200 z bawełny jaką jest jersey są rozciągliwe, co daje bardzo dobre dopasowanie się materiału na łóżko w rozmiarze 90x200. 

Wszyta gumka na całości prześcieradła powoduje, że leży ono idealnie na materacu do wysokości 20 cm.

Każde nasze prześcieradło uszyte jest ze 100% bawełny grubszej (jersey)

Wszystkie prześcieradła posiadają gumkę wszytą w prześcieradła i mają o tyle więcej materiału aby zakryć cały materac a nie tylko przyszywane paski na rogach.

P.S. Wysyłane prześcieradła są zabezpieczone w dodatkową folię aby się nie brudziły podczas wysyłki nawet kiedy paczka się rozerwie.

Tkaniny znajdujące swoje zastosowanie w domu, a szczególnie w sypialni mają największa styczność ze skórą. Z tego względu wybór prześcieradła powinien być przemyślany. Powierzchnia, na której śpimy na bardzo duży wpływ nie tylko na sam komfort, ale również na zdrowie i samopoczucie. Naturalne włókno, z jakiego produkowane są prześcieradła jersey, cieszą się sporym uznaniem dorosłych, jak i również dobrą opinią, jako tekstylia idealne również do pokoiku dziecięcego.

Prześcieradła te należą do bardzo trwałych i ładnie prezentują się na łóżku. Należą do ciepłych , dlatego nadają się na zimę, a dodatkowo stosowanie ich latem również sprawdza się doskonale, gdyż są higieniczne, mają świetną cyrkulację powietrza i dobrze odprowadzają wilgoć. Ze względu na swoją miłą powierzchnię będą idealne także na łóżeczka dla dzieci i dla każdego, kto ma wrażliwą skórę. 

37 Przedmioty