• Obniżka
Prześcieradło bez gumki 90x200
  • Prześcieradło bez gumki 90x200
  • Prześcieradło z gumką 90x200

Prześcieradło bez gumki 90x200

34,08 zł
25,90 zł Zniżka 24%
Brutto

Bawełna to tkanina ponadczasowa. Produkcja z niej wszelkich tekstyliów domowych to absolutna podstawa. Znana ze swoich wielu zalet znajduje zastosowanie w sypialniach w postaci pościeli i prześcieradeł. 

Kolor
Ilość

  • Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158 Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158
  • Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki
  • Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny
  • Polskie serwery, pewne i stabilne Polskie serwery, pewne i stabilne

Prześcieradła rozmiar 90X200

Uszyte z

50% bawełny i 50% poliestru dzięki czemu jest bardziej trwałe i łatwiejsze w utrzymaniu czystości


Każde prześcieradło ma gramaturę 95g/m2 i zapakowane jest w foliowe opakowanie. 

Prześcieradła te występują w sprzedaży w różnych kolorach: białym, szarym, beżowym, czerwonym, różowym, niebieskim, zielonym, czarnym oraz innych.

To tkanina, która jest wysoce higieniczna, ma doskonałą cyrkulację powietrza i zdolność do odprowadzania wilgoci, nim materiał zdążyłby się zauważalnie zrobić niekomfortowy.  Służą one świetnie przez cały rok, niezależnie od pory zimowej czy też letniej. Ich konserwacja jest bardzo prosta, stosunkowo długo utrzymuje swój kolor, z bawełny można kupić prześcieradła jasne, takie jak białe, beżowe i wszelkie pastelowe odcienie błękitu, różu, fioletu, ale również ciemniejsze kolory wszystko w zależności od wystroju sypialni. 

P.S. Wysyłane prześcieradła są zabezpieczone tekturką aby nie były pomięte oraz pakowane w dodatkową folię aby się nie brudziły podczas wysyłki

3 Przedmioty