• Obniżka
Prześcieradło z gumką 200x220
  • Prześcieradło z gumką 200x220
  • Prześcieradło z gumką 200x220

Prześcieradło z gumką 200x220

38,22 zł
27,90 zł Zniżka 27%
Brutto

Do produkcji prześcieradeł z gumką używamy naturalnej bawełny. Swoje zastosowanie w tej dziedzinie prześcieradła z gumką zdobyło dzięki swoim zaletom w kontakcie ze skórą, ponieważ bawełna jest miękka, przyjemna w dotyku i nie uczula.

Kolor
Ilość

  • Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158 Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158
  • Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki
  • Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny
  • Polskie serwery, pewne i stabilne Polskie serwery, pewne i stabilne

Największym plusem prześcieradeł z gumką jest fakt, że nie zsuwają się z łóżka podczas snu.

Wszystkie prześcieradła posiadają gumkę wszytą w prześcieradła na całych rogach i mają o tyle więcej materiału aby zakryć cały materac nie tylko przyszywane paski z gumy.
Nasze prześcieradła pasują na materac do wysokości 20 cm 

Każde nasze prześcieradło wykonane z 50% bawełny i 50% poliestru dzięki czemu jest bardziej trwałe i łatwiejsze w utrzymaniu czystości Prześcieradła te łatwo zakładają się na łóżko. .

Prześcieradła z gumką posiadamy w wielu kolorach jak:
białe fioletowe żółte czerwone niebieskie brązowe różowe srebrne zielone i inne.

Prześcieradło z gumką gramatura 85g /m2

P.S. Wysyłane prześcieradła są zabezpieczone tekturką aby nie były pomięte oraz pakowane w dodatkową folię aby się nie brudziły podczas wysyłki

Materiał ten ma bardzo wiele zastosowań, jest wytrzymały, miękki, przyjemny w dotyku, łatwy w konserwacji i utrzymaniu higieny. Prześcieradła bawełniane z gumką są niezwykle higieniczne, moźna je często prać, są higroskopijne. Materiał ten jest mało rozciągliwy ale bardzo wytrzymały. Kolorystyka dostępnych przreścieradeł jest jak tęcza, a największą zaletą jednak prześcieradeł z gumką jest to, źe nie przesuwają się na łóźku i są naturalne.

3 Przedmioty