Kołdry i Poduszki

Kołdry w rozmiarze 140x200 160x200 200x220
Wszystkie nasze kołdry to wyroby medyczne z 8% vat. Produkowane w Polsce.
Posiadają certyfikat, atest OEKO-TEX 100, który potwierdza, że ani wierzchnia warstwa naszych kołder ani jej wypełnienie nie zawiera szkodliwych dla ludzkiego zdrowia substancji, formaldehydu i barwników które mogłyby uczulać. Dzięki zastosowaniu bezpiecznych dla zdrowia materiałów wysokiej jakości nasze kołdry mogą być używane przez osoby mające bardzo wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę, a także przez nawet najmłodsze dzieci.
Nasze kołdry wyróżnia zastosowanie technologii Perfect Fit - która sprawia, że kołdry idealnie dopasowują się do poszewki.
W naszym sklepie mamy do zaoferowania kołdry w pełni antyalergiczne letnie oraz zimowe.

Poduszki w rozmiarach 40x40 50x60 70x80
Wszystkie nasze poduszki to wyroby medyczne z 8% vat. Produkowane w Polsce.
Poduszki antyalergiczne, przyjazne dla alergików! Posiadają certyfikat, atest OEKO-TEX 100, który potwierdza, że ani wierzchnia warstwa naszych poduszek ani jej wypełnienie nie zawiera szkodliwych dla ludzkiego zdrowia substancji, formaldehydu i barwników, które mogłyby uczulać. Dzięki zastosowaniu bezpiecznych dla zdrowia materiałów wysokiej jakości nasze poduszki mogą być używane przez osoby mające bardzo wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę, a także nawet przez dzieci.
Nasze poduszki zostały wykończone w specjalny sposób - wewnętrznym overlockiem aby zapewnić najwyższą jakość proponowanych przez nas produktów.
Poduszki świetnie sprawdzają się także jako wypełnienie poduszek dekoracyjnych!

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry