• Obniżka
Prześcieradło jersey z gumką 180x200
  • Prześcieradło jersey z gumką 180x200
  • Prześcieradło jersey z gumką 180x200
  • Prześcieradło jersey z gumką 180x200

Prześcieradło jersey z gumką 180x200

36,85 zł
26,90 zł Zniżka 27%
Brutto

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że tak niepozorna rzecz, jak prześcieradło na materacu łóżka, może mieć spory wpływ na to, czy będziemy wyspani i zdrowi. Tkanina, z jakiej kupuje się prześcieradła, zawsze powinna być naturalna jak nasze jersey.

Kolor
Ilość

  • Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158 Pytania i zamówienia telefoniczne tel: 503-684-158
  • Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki Ubezpieczone przesyłki i zawsze wysyłamy numer do śledzenia paczki
  • Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny Bezpieczne, szybkie zwroty - nie musisz podawać przyczyny
  • Polskie serwery, pewne i stabilne Polskie serwery, pewne i stabilne

NASZE PRZEŚCIERADŁA MAJĄ ATEST OEKO-TEX STANDARD 100

Wszystkie prześcieradła posiadają gumkę wszytą w prześcieradła na całych rogach i mają o tyle więcej materiału aby zakryć cały materac nie tylko przyszywane paski z gumy.

Nasze prześcieradła pasują na materac do wysokości 20 cm 

Każde nasze prześcieradło uszyte jest ze 100% lepszej bawełny splot jersey.

 

P.S. Wysyłane prześcieradła są zabezpieczone tekturką aby nie były pomięte oraz pakowane w dodatkową folię aby się nie brudziły podczas wysyłki

Do jednych z lepszych należy prześcieradło jersey, które cenione jest przede wszystkim za swoją niezwykłą delikatność a jednocześnie wytrzymałość. Wszystko to zasługa samego procesu wytwarzania tkaniny, ponieważ jersey to tkanina produkowana z włókien bawełnianych o specyficznym dla siebie miłym w dotyku splocie. Ciepłe i miękkie prześcieradło jersey nadaje się praktycznie na każdą porę roku, a to dlatego, iż pomimo doskonałego trzymania ciepła, ma ono także zaletę w postaci odprowadzania wilgoci podczas snu, jak również bardzo dobrą cyrkulację powietrza. Te zalety są bardzo ważne, gdyż tylko one mogą zapewnić, że w łóżku nie będą rozwijały się szkodliwe dla zdrowia bakterie. Również roztocza, które tak często są przyczyną alergii, nie rozwijają się w jerseyu.

26 Przedmioty